بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش وینیل / دستکش وینیل اپی پرفکت | لیست قیمت آن در بازار

دستکش وینیل اپی پرفکت | لیست قیمت آن در بازار

دستکش وینیل اپی پرفکت جایگزین ایده آل برای افرادی استه که به دستکش لاتکس حساسیت و آلرژی دارند . این دستکش ها دارای جنسی نرم و روان هستند و مواد قابل انعطاف برای داشتن احساس بهتر در طول استفاده از ابن دستکش و کاهش خستگی ناشی از استفاده ی طولانی مدت دارند .

به دلیل بدون پودر بودن ،این دستکش ها برای افرادی که به مواد تشکیل دهنده پودر دستکش آلرژی دارند مناسب می باشد و همچنین این ویژگی خطر ایجاد آلرژی و حساسیت در افراد را کاهش می دهد . دستکش وینیل op perfect نوعی از دستکش ها با مارک وینیل است که کارایی زیادی دارد .

فشار مورد نیاز برای پارگی این دستکش ها نه مگاپاکسال می باشد. دستکش های وینل مانع بسیار خوبی برای مواد بایولوژیک می باشند اما نباید به عنوان مانع براز مواد شیمیایی به کار برده شوند .از تماس مستقیم با نور خورشید و نور دارای اشعه و گرما و رطوبت جلوگیری شود . اشخاص با حساسیت قبلی از تماس با دستکش خودداری کنند. در دمای بیش از سی و هفت درجه سانتی گراد نگهداری شود.

از ویژگی دستکش های وینیل اپی پرفکت این است که مناسب کمک های اولیه و معاینات پزشکی می باشد و ضد حساسیت است و در بسته های صد عددی است و داراس سایز بزرگ می باشد و بدون پودر است.

هر چقدر که میزان کشش و مقاومت دستکش جراحی بیش تر باشد به همان نسبت در بین مردم محبوب تر خواهد بود. دستکش جراحی این تاچ و دستکش جراحی تاپ کلاس ، نزدیک ترین تماس را با سطح دست داشته است که به دلیل به کار گیری جنس پلیمری در آن مقاومت خوبی را از خود نشان می دهند . این مارک های دستکش جراحی از مواد اولیه درجه یک برخوردار هستند . در این نوع مارک ها نیز هم دستکش جراحی بدون پودر و هم دستکش جراحی با پودر تولید می شود .

دستکش وینیل اپی پرفکت | لیست قیمت آن در بازار

تولید دستکش وینیل در رنگ بندی متنوع

تولید دستکش وینیل در رنگ بندی متنوعدستکش وینیل اپی پرفکت و همچنین دستکش های دیگر جراحی از جنس و رنگ های متفاوتی برخوردار هستند و شرکت های تولید این نوع دستکش ها با تغییر رنگ دستکش ها سعی در ایجاد تنوع در آن داشته اند و با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک سعی به تغییر رنگ های مختلف دارند.

نمایندگی پخش دستکش وینیل

نمایندگی پخش دستکش وینیلدستکش وینیل اپی پرفکت تولید شده در شرکت دستکش حریر ایران می باشد که این شرکت در ایران بسیار معروف است و از بهترین شرکت ها در این زمینه به حساب می آید.

معمولا اصفهان به دلیل داشتن جمعیت بسیار زیاد و همچنین داشتن جاذبه های گردشگری نسبت به دیگر استان های ایران توانسته است که بازار فروش دستکش لاتکس را بسیار رونق دهد و این امر موجب محبوبیت این محصول شده است.

نمایندگی این محصول در استان اصفهان توانسته است خدماتی از جمله قیمت این محصول و کیفیت محصول و اثبات پایین بودن قیمت را نسبت به کیفیت این محصول به مشتری ها ارائه بدهد و به دستکش حریر اصفهان نیز معروف است .

بازرگانی فروش دستکش وینیل اپی پرفکت

بازرگانی فروش دستکش وینیل اپی پرفکتامکان دسترسی به نمایندگی دستکش اپی پرفکت در تمام مراکز استان ها امکان پذیر می باشد. برای این کار کافی است که به سایت نمایندگی حریر ایران وارد شوید و همه محصولات از طریق بازرگانی رز مد به صورت خرید از کارخانه صورت می پذیرد. 

برای مثال این نمایندگی دستکش وینیل حریر که همان دستکش وینیل op perfect است با قیمت نوزده هزار تومان در سراسر کشور به فروش می رسانند.

تهیه دستکش وینیل در جنس های مختلف

تهیه دستکش وینیل در جنس های مختلفنتایج نهایز به دست آمده نشان دهنده این است که دستکش لاتکس موثر ترین مانع در ارتباط با باکتری ها و ویروس ها می باشد اگر چه ممکن است دستکش لاتکس در برابر سایش و سوراخ شدن و خاصیت کشانی دچار مشکل شود اما ممکن است این مشکلات در زمان طولانی رخ دهد و هنگام استفاده متناسب آن با هیچ مشکلی روبه رو نشویم .

لیست قیمت دستکش وینیل اپی پرفکت

لیست قیمت دستکش وینیل اپی پرفکتلیست قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت و وینیل در نمایندگی دستکش اپی پرفکت به ترتیب حدود بیست هزار تومان و نوزده هزار تومان است.

البته قیمت دستکش حریر ایران به صورت مرکزی و از کارخانه تعیین می شود. قیمت دستکش لاتکس حریر نسبت به نمونه های مالزی آن بسیار مناسب می باشد.

دیتکش لاتکس حریر در دو نوع جعبه سبز و صورتی تولید می شود که از نظر کیفیت با لاتکس برابر ولی تفاوت آن ها در حس لمس در زمان استفاده از آن ها می باشد. به همین دلیل دستکش هایز با جعبه صورتی از قیمت نسبتا بالا تری برخوردار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس:تهران-نیکبخت غربی-ساختمان نیکبخت-طبقه 4-واحد 107

مطلب پیشنهادی

دستکش وینیل liberton | بهترین برند های تولید کننده دستکش

دستکش وینیل liberton از جمله دستکش های پرکاربرد در مراکز بهداشتی به شمار می رود. از این نوع دستکش برای بیشتر کارها استفاده می شود که می توان از این ها نام برد:&

پاسخی بگذارید