مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات xyz دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستکش لاتکس جراحی | تهیه دستکش در بسته های مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت دستکش لاتکس جراحیسایز های مختلف دستکش لاتکس جراحیکارخانجات تولید دستکش لاتکستولید دستکش لاتکس جراحی در بسته بندی متنوعفروش دستکش های ساق کوتاه و ساق بلند

دستکش های جراحی در حالی که طی عمل احساس راحتی را برای تیم پزشکی فراهم می سازد در برابر بیمار و تماس مستقیم با وی نوعی امتیاز به شمار می رود. دستکش جراحی لاتکس یک بار مصرف نخستین بار در سال 1964 توسط آنسیل تولید و مورد استفاده قرار گرفت و امروزه خرید این محصول برای پزشکان امری ضروری و لازم می باشد قیمت دستکش لاتکس جراحی در بازار با توجه به نوسانات متفاوت می باشد.

قیمت دستکش لاتکس جراحی | تهیه دستکش در بسته های مختلف

قیمت دستکش لاتکس جراحی

قیمت دستکش لاتکس جراحیدر واقع دستکش های لاتکس جراحی به دو دسته از دستکش های آزمایشی و دستکش های جراحی تقسیم می شوند. با توجه به متفاوت بودن این نوع از دستکش ها طبعا نوع قیمت آن نیز در بازار فروش مختلف می باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که قیمت دستکش حریر ایران در مقایسه با قیمت دستکش لاتکس حریر و انواع دستکش یکبار مصرف متفاوت می باشد.

سایز های مختلف دستکش لاتکس جراحی

سایز های مختلف دستکش لاتکس جراحیدستکش های لاتکس جراحی دارای دقت خیلی بالایی از  لحاظ سایز، جنس، و حساسیت می باشند در واقع دستکش های جراحی لاتکس به گونه ای طراحی می شوند که حداکثر میزان راحتی را ایجاد کنند و احساس سنگینی بر روی دست به وجود نیاید. این دستکش های جراحی یکبار مصرف هستند و به هیچ وجه نباید از آن ها چند بار استفاده شود و پس از استفاده باید دستکش های جراحی را دور انداخت این دستکش های جراحی در سایز های مختلفی از جمله 6.0، 6.5، 7.0، 7.5، 8.5 به صورت 50 جفت در هر جعبه تولید و عرضه و روانه بازار می شوند. وجود سایز های مختلف دستکش های لاتکس جراحی از 6.5 تا 8 و نداشتن سایزهای محدود مانند سایر دستکش های معمولی بدین علت است که دستکش در هنگامی که جراح با آن مشغول کار است در دست نچرخد و جراح بتواند به راحتی مهارت خود را نشان دهد در واقع دستکش های جراحی برای همه مردان و زنان تهیه شده اند همچنین این دستکش ها امکان تنفس را نیز برای دست فراهم می کنند و باعث می شوند دست ها عرق نکنند و الودگی بیشتری را ایجاد نکنند.

کارخانجات تولید دستکش لاتکس

کارخانجات تولید دستکش لاتکستولید دستکش لاتکس در ایران باعث کاهش قیمت تمام شده برای خریداران این کالا می شود تولید دستکش لاتکس در ایران در کارخانه هایی نظیر حریر ایران، شرکت طبی سلامت تهران و رز مریم صورت می پذیرد این شرکت ها مدل های دیگری از دستکش ها  از جمله دستکش جراحی پودری، دستکش جراحی گامکس و دستکش وینیل اپی پرفکت را نیز تولید می کنند اما در حقیت آمار تولید دستکش های لاتکس در این برندها بیش از دیگر محصولات می باشد.

تولید دستکش لاتکس جراحی در بسته بندی متنوع

تولید دستکش لاتکس جراحی در بسته بندی متنوعدستکش های لاتکس جزو دستکش های پزشکی هستند که در طول آزمایشات پزشکی و دیگر پروسه ها برای جلو گیری از انتقال آلودگی بین مریض و بیمار مورد استفاده زیادی قرار می گیرد بر همین اساس شرکت های زیادی هم در این زمینه برآن شده اند تا این گونه از کالا ها را با قیمت و کیفیت مناسبی در بسته های مختلف با تنوع رنگ ها و ضخامت مناسب وارد بازار نمایند.

فروش دستکش های ساق کوتاه و ساق بلند

فروش دستکش های ساق کوتاه و ساق بلند  برای کمک به حفاظت جراحان و پزشکان در هنگام کار بر روی بیماران مدل های زیادی از دستکش های پزشکی متفاوت در عملکرد، سبک، مواد و اندازه و نیز مارک های مختلف ارایه می گردند و بر همین اساس برای راحتی  پزشکان دستکش های جراحی را در نوع مختلف از نوع ساق کوتاه و ساق بلند تولید کرده اند. دستکش جراحی 6.5 به دو صورت دستکش جراحی پوددار و دستکش جراحی بدون پودر عرضه می شوند و در نوع خود برای خدمات پزشکی بسیار موثر می باشند فروش دستکش جراحی بدون پودر نیز در ساق های کوتاه و بلند برای راحتی پزشکان در طی جراحی تهیه شده است که می تواند کمک خیلی زیادی در عملکرد،مراحل عمل داشته باشد.

مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه xyz شما را به خرید بهترین محصولات xyz دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید